kontakt pronájem zvukové aparatury - zvučení team fotogalerie ke stažení reference prodej služby o nás
 
 

Pronájem zvukové aparatury - zvučení

Nabízíme profesionální ozvučení společenských akcí, pracujeme pouze s tou nejlepší technikou jako jsou např. značky Renkus Heinz, Shure, DBX, Soundcraft, Audix a další. Naši zvukaři mají mnohaleté zkušenosti s živým zvučením koncertů, televizních přenosů, společenských akcí, divadel a dalších.. Zašlete nám Vaši poptávku na ozvučení společenské akce, svatby nebo např. divadla a my se Vám obratem ozveme s technickým řešením a jistě zajímavou cenovou nabídkou.

Fotogalerie >>>
 
 
 
 

Prodej a instalace techniky

Zadejte nám Váš požadavek na zvukovou, osvětlovací, projekční či pódiovou techniku. Do 2 prac.dnů k vám dorazíme na obhlídku prostor a po odladění zadání vypracujeme návrh řešení vč. rozpočtu. Obhlídka a konzultace jsou zcela zdarma.

Technické zabezpečení akcí

Kompletně se postaráme o vaši kulturní akci, zajistíme ground support, zvukovou, osvětlovací i projekční techniku, obsluhu a dopravu.
 
 
 
 

Instalace domácí AV techniky

Provádíme instalace domácí audio video techniky jako např. LCD a Plasma televizí, domácího kina, hifi, satelitní techniky apod.
Atypická řešení jako např distribuce signálu jednoho sat boxu do více televizorů, instalace projektorů, motorizovaných pláten a další.

24 / 7 - technická podpora 24 / 7 - emergency support

Pro naše smluvní partnery zajišťujeme 24hod.denně 7 dní v týdnu technickou podporu pro případ poruchy audio, video nebo osvětlovacího zařízení.