kontakt pronájem zvukové aparatury - zvučení team fotogalerie ke stažení reference prodej služby o nás
 
 

Technické zabezpečení akcí

Nabízíme kompletní technickou produkci a zabezpečení společenských, kulturních akcí a živých vystoupení.
Zajistíme zvukovou, osvětlovací, projekční techniku, ground supporty, pódia a jiné. Postaráme se o komunikaci s vystupujícími umělci v českém i anglickém jazyce, shromáždíme jejich technické požadavky a vyjednáme ideální řešení pro danou akci. Obstaráme komunikaci se zástupci prostor, ve kterých se bude akce konat, prodiskutujeme technické možnosti a vymyslíme optimální řešení pro danou lokalitu. V případě, že prostory nenabídnou dostatečné technické parametry, jsme schopni zajistit např. elektrocentrály, mobilní kabelové rozvody, konstrukce a další opatření, která budou potřebná.
Naší nejnovější službou v této oblasti je tvorba webových stránek a aplikací pro akce kt. zabezpečujeme. Dle Vašeho grafického návrhu a zadání Vám vytvoříme webovou prezentaci např. pro výstavu, festival, koncert či jinou akci. Zřídíme doménu a webový prostor a vše potřebné...

Zadejte nám Váš požadavek na zvukovou, osvětlovací, projekční či pódiovou techniku. Po dohodě k vám dorazíme na obhlídku prostor, vypracujeme návrh řešení vč.rozpočtu. Obhlídka a konzultace jsou zcela zdarma.
 
 
 
 

Prodej a instalace techniky

Zadejte nám Váš požadavek na zvukovou, osvětlovací, projekční či pódiovou techniku. Do 2 prac.dnů k vám dorazíme na obhlídku prostor a po odladění zadání vypracujeme návrh řešení vč. rozpočtu. Obhlídka a konzultace jsou zcela zdarma.

Technické zabezpečení akcí

Kompletně se postaráme o vaši kulturní akci, zajistíme ground support, zvukovou, osvětlovací i projekční techniku, obsluhu a dopravu.
 
 
 
 

Instalace domácí AV techniky

Provádíme instalace domácí audio video techniky jako např. LCD a Plasma televizí, domácího kina, hifi, satelitní techniky apod.
Atypická řešení jako např distribuce signálu jednoho sat boxu do více televizorů, instalace projektorů, motorizovaných pláten a další.

24 / 7 - technická podpora 24 / 7 - emergency support

Pro naše smluvní partnery zajišťujeme 24hod.denně 7 dní v týdnu technickou podporu pro případ poruchy audio, video nebo osvětlovacího zařízení.