kontakt pronájem zvukové aparatury - zvučení team fotogalerie ke stažení reference prodej služby o nás
 
 

Team

Martin Reksoprodjo
Email: martin@merdeka.cz
jednatel, návrhy řešení, projekty
Původním povoláním elektrotechnik, od roku 2003 se věnuje návrhům, projektování a instalacím, osvětlovacích, zvukových a video systémů pro potřeby divadel, hudebních klubů, kulturních center, restaurací a dalších. Navrhoval, vytvářel a podílel se např. na videosystémech pro Národní a Stavovské divadlo, Ruské kulturní centrum, Osvětlovacích systémech pro TV studio - Radio Svobodná Evropa, Pražská Križovatka – kostel sv. Anna. Zvukových, video a osvětlovacích systémech pro Hard Rock Café – Praha, Hard Rock Café – Berlin, Hard Rock Café – Mnichov, mulifukční prostor La Fabrika, Malostranská Beseda. Zvukových systémech Divadlo Drak – Hradec Králové a dalších. Martin v současnosti působí ve společnosti Merdeka jako projektant a projektový manažer.
Milan Kott
Email: maintenance@merdeka.cz
servisní technik
Milan je původním povoláním elektrotechnik. V minulosti působil v podniku TESLA Hloubětín ve vývojovém středisku jako mechanik elektronických zařízení na vývoji a výrobě vysílačů. Dále v podniku Středočeské energetické závody, jako zkušební technik elektrických strojů. Ve firmě Merdeka momentálně zastává funkci serisního technika.
 
 
 
 

Prodej a instalace techniky

Zadejte nám Váš požadavek na zvukovou, osvětlovací, projekční či pódiovou techniku. Do 2 prac.dnů k vám dorazíme na obhlídku prostor a po odladění zadání vypracujeme návrh řešení vč. rozpočtu. Obhlídka a konzultace jsou zcela zdarma.

Technické zabezpečení akcí

Kompletně se postaráme o vaši kulturní akci, zajistíme ground support, zvukovou, osvětlovací i projekční techniku, obsluhu a dopravu.
 
 
 
 

Instalace domácí AV techniky

Provádíme instalace domácí audio video techniky jako např. LCD a Plasma televizí, domácího kina, hifi, satelitní techniky apod.
Atypická řešení jako např distribuce signálu jednoho sat boxu do více televizorů, instalace projektorů, motorizovaných pláten a další.

24 / 7 - technická podpora 24 / 7 - emergency support

Pro naše smluvní partnery zajišťujeme 24hod.denně 7 dní v týdnu technickou podporu pro případ poruchy audio, video nebo osvětlovacího zařízení.